| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.250in |
| Boring - Overmaat | 0.313in |
| Boring - Standaard | 3.937in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Type zuigerkop | Flat with hollow top |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564127921 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +0.7 |
| Diameter zuigerpengat | 22.00mm |
| Rok Coating | ArmorPlating & ArmorFit Coating |
| Remark | Rear Cylinder Piston |
| Remark 2 | Use with stock 72mm stroke crankshaft ! |
| Remark 3 | Crankshaft machining & Resleeve required ! |
| Piston Ring Part # | W4250ZB |
| Piston Pin Part # | WS618 |
| Circlip Part # | WW5590 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |
| Type gebouw | Build on Demand |