| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721243972 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 21.80mm |
| Binnendiameter Binnen | 14.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 19.60mm |
| Kit veer | SPR-EC3025D |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 11.70mm |
| Open Druk | 193 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 19.40mm |
| Buitendiameter Buiten | 26.60mm |
| Retainer | RET-EC3020/T55 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-3020-2RZ |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 65 @ 37 |
| Veerconstante | 12.8 |