| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241768 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 19.5/ 15.7 |
| Binnendiameter Binnen | 15.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 21.80mm |
| Kit veer | SPR-H1022-VE |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 15.70mm |
| Open Druk | 227 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 20.50mm |
| Buitendiameter Buiten | 30.00mm |
| Hoogte verpakking | 65,00mm |
| Lengte verpakking | 249,00mm |
| Gewicht verpakking | 1124.00g |
| Verpakking Breedte | 168,00mm |
| Retainer | RET-NSR20/T1 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Druk op zitting | 115 @ 37.5 |
| Veerconstante | 11.2 |