| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241870 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 22.20mm |
| Binnendiameter Binnen | 14.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 19.60mm |
| Kit veer | SPR-EC3027D |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 13.40mm |
| Open Druk | 225 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 19.60mm |
| Buitendiameter Buiten | 26.60mm |
| Hoogte verpakking | 67,00mm |
| Lengte verpakking | 249,00mm |
| Gewicht verpakking | 1046.00g |
| Verpakking Breedte | 172,00mm |
| Retainer | RET-EC3020/T6P |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-3020-2RZ |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 108 @ 35.6 |
| Veerconstante | 11.7 |