| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721243609 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 23.00mm |
| Binnendiameter Binnen | 14.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 17.20mm |
| Max. lift | 12.00mm |
| Open Druk | 150 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 21.00mm |
| Buitendiameter Buiten | 24.00mm |
| Hoogte verpakking | 66,00mm |
| Lengte verpakking | 249,00mm |
| Gewicht verpakking | 606.00g |
| Verpakking Breedte | 169,00mm |
| Retainer | OEM RETAINER |
| Stoelzoeker | OEM SEAT |
| Druk op zitting | 72 @ 37.2 |
| Veerconstante | 7.7 |