| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241743 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 20.50mm |
| Binnendiameter Binnen | 16.80mm |
| Binnendiameter Buiten | 22.20mm |
| Kit veer | SPR-H100DR |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 15.50mm |
| Open Druk | 197 @ 11 |
| Buitendiameter Binnen | 22.20mm |
| Buitendiameter Buiten | 30.20mm |
| Retainer | RET-H70/T1 |
| Retainer Aant. | 24 |
| Stoelzoeker | SEAT-H/N240 |
| Stoelzoeker Qty | 24 |
| Druk op zitting | 65 @ 36.20 |
| Veerconstante | 12.0 |