| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241731 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 20.70mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 21.85mm |
| Kit veer | SPR-H1000D |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 14.80mm |
| Open Druk | 223 @ 12.5 |
| Buitendiameter Binnen | 20.50mm |
| Buitendiameter Buiten | 29.65mm |
| Hoogte verpakking | 66,00mm |
| Lengte verpakking | 249,00mm |
| Gewicht verpakking | 1100.00g |
| Verpakking Breedte | 168,00mm |
| Retainer | RET-K20A2/T2 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Druk op zitting | 80 @ 35.5 |
| Veerconstante | 11.5 |