| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 19.00mm |
| Binnendiameter Binnen | 23.00mm |
| Binnendiameter Buiten | 21.30mm |
| Kit veer | SPR-H1002D-BE |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 13.00mm |
| Open Druk | 170 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 23.00mm |
| Buitendiameter Buiten | 29.10mm |
| Retainer | RET-H55BE-BRZ |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-H1002D-BRZ-2 |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 72 @ 33.5 |
| Veerconstante | 9.7 |