| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241776 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 24.70mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 20.00mm |
| Kit veer | SPR-M1007D |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 15.30mm |
| Open Druk | In: 232 @ 11, Ex: 222 @ 11 |
| Buitendiameter Binnen | 20.00mm |
| Buitendiameter Buiten | 28.10mm |
| Hoogte verpakking | 66,00mm |
| Lengte verpakking | 249,00mm |
| Gewicht verpakking | 1866.00g |
| Verpakking Breedte | 170,00mm |
| Retainer | RET-NRB60/TS |
| Stoelzoeker | Int: SEAT-TS1015, Exh: SEAT-TS1015/2 |
| Druk op zitting | In: 92 @ 40.7, Ex: 82 @ 40.7 |
| Veerconstante | 12.5 |