| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241675 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 19.00mm |
| Binnendiameter Binnen | 14.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 19.60mm |
| Kit veer | SPR-EC3025D |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 15.60mm |
| Open Druk | 217 @ 12.5 |
| Buitendiameter Binnen | 19.40mm |
| Buitendiameter Buiten | 26.60mm |
| Retainer | RET-EC3020/T1 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-EC3020 |
| Druk op zitting | 76 @ 34.60 |
| Veerconstante | 11.3 |