| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241670 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 19.50mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 21.90mm |
| Kit veer | SPR-A2095 ; SPR-H1002D-AU |
| Kit Veer Qty | 20 |
| Max. lift | 13.70mm |
| Open Druk | 200 @11 |
| Buitendiameter Binnen | 20.50mm |
| Buitendiameter Buiten | 29.10mm |
| Hoogte verpakking | 64,00mm |
| Lengte verpakking | 243,00mm |
| Gewicht verpakking | 962.00g |
| Verpakking Breedte | 165,00mm |
| Retainer | RET-AUVIT2 ; RET-AUVE/T1 |
| Retainer Aant. | 20 |
| Stoelzoeker | SEAT-H1000 |
| Stoelzoeker Qty | 8 |
| Druk op zitting | 80 @ 33.2 |
| Veerconstante | 10.0 |