| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241823 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 20.70mm |
| Binnendiameter Binnen | SINGLE |
| Binnendiameter Buiten | 20.00mm |
| Kit veer | SPR-TS2081 |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 14.50mm |
| Open Druk | 150 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | SINGLE |
| Buitendiameter Buiten | 27.50mm |
| Retainer | RET-TS5.5/T6 |
| Retainer Aant. | 24 |
| Druk op zitting | 55 @ 35 |
| Veerconstante | 9.60 |