| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721242037 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 22.70mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 21.80mm |
| Kit veer | SPR-H1020+2024 |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 16.00mm |
| Open Druk | 221 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 20.20mm |
| Buitendiameter Buiten | 30.00mm |
| Retainer | RET-H60/T1 |
| Retainer Aant. | 24 |
| Stoelzoeker | SEAT-TB1020D |
| Stoelzoeker Qty | 24 |
| Druk op zitting | 102 @ 39 |
| Veerconstante | 11.9 |