| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241760 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 22.70mm |
| Binnendiameter Binnen | SINGLE |
| Binnendiameter Buiten | 21.80mm |
| Kit veer | SPR-H1021S |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 15.00mm |
| Open Druk | 160 @ 10.0 |
| Buitendiameter Binnen | SINGLE |
| Buitendiameter Buiten | 30.00mm |
| Hoogte verpakking | 65,00mm |
| Lengte verpakking | 248,00mm |
| Gewicht verpakking | 1038.00g |
| Verpakking Breedte | 171,00mm |
| Retainer | RET-NSR20/T1 |
| Stoelzoeker | Factory Seat |
| Druk op zitting | 68 @ 40.5 |
| Veerconstante | 9.3 |