| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241739 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 20.70mm |
| Binnendiameter Binnen | 14.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 19.60mm |
| Kit veer | SPR-EC3025D/MC |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 14.10mm |
| Open Druk | 202 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 19.40mm |
| Buitendiameter Buiten | 26.60mm |
| Hoogte verpakking | 66,00mm |
| Lengte verpakking | 248,00mm |
| Gewicht verpakking | 1366.00g |
| Verpakking Breedte | 169,00mm |
| Retainer | RET-EC3020T1 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-MC1015D |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 70 @ 34.2 |
| Veerconstante | 12.80 |
| Klepslot | KPR-6S/7 |
| Ventielslot Qty | 32 |