| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241787 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 20.70mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 20.00mm |
| Kit veer | SPR-16Dmm |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 14.30mm |
| Open Druk | 195 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 20.00mm |
| Buitendiameter Buiten | 27.50mm |
| Retainer | RET-TS60/MA2 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-TS/MA18E |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 74 @ 35 |
| Veerconstante | 12.1 |