| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721243462 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 23.2mmmm |
| Binnendiameter Binnen | 14.2mmmm |
| Binnendiameter Buiten | 17.6mmmm |
| Kit veer | SPR-FE20BE |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 12mmmm |
| Open Druk | 155 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 21mmmm |
| Buitendiameter Buiten | 24.4mmmm |
| Hoogte verpakking | 66,00mm |
| Lengte verpakking | 247,00mm |
| Gewicht verpakking | 898.00g |
| Verpakking Breedte | 168,00mm |
| Retainer | RET-BMN54-TI (5mm) / RET-BMN54-TE (6mm)mm |
| Retainer Aant. | 24 |
| Druk op zitting | 75 @ 36.5 |
| Veerconstante | 8 |