| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241748 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 34.60mm |
| Binnendiameter Binnen | SINGLE |
| Binnendiameter Buiten | 15.20mm |
| Kit veer | SPR-H1002S |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 14.90mm |
| Open Druk | 166 @ 12.5 |
| Buitendiameter Binnen | SINGLE |
| Buitendiameter Buiten | 22.70mm |
| Hoogte verpakking | 65,00mm |
| Lengte verpakking | 247,00mm |
| Gewicht verpakking | 1008.00g |
| Verpakking Breedte | 170,00mm |
| Retainer | RET-H1002/T1 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Druk op zitting | 60 @ 49.5 |
| Veerconstante | 8.5 |