| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721242109 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 24.90mm |
| Binnendiameter Binnen | SINGLE |
| Binnendiameter Buiten | 16.50mm |
| Kit veer | SPR-H2416 |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 15.30mm |
| Open Druk | 164 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | SINGLE |
| Buitendiameter Buiten | 24.00mm |
| Retainer | RET-H2416 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-A2416 |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | Int 61 @ 40.20 |
| Veerconstante | 9.9 |