| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721245999 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 23.00mm |
| Binnendiameter Binnen | 14.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 17.20mm |
| Max. lift | 11.20mm |
| Open Druk | 165 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 21.00mm |
| Buitendiameter Buiten | 24.00mm |
| Hoogte verpakking | 66,00mm |
| Lengte verpakking | 245,00mm |
| Gewicht verpakking | 1404.00g |
| Verpakking Breedte | 166,00mm |
| Retainer | RET-BMN54-TE |
| Stoelzoeker | VSI-EC60E |
| Druk op zitting | 83 @ 35.7 |
| Veerconstante | 8.2 |