| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Type materiaal | Polyacrylic |
| Binnendiameter | 7.00mm |
| Positie | Intake |
| GTIN | 01037721245361 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 17,00mm |
| Lengte verpakking | 68,00mm |
| Gewicht verpakking | 20.00g |
| Verpakking Breedte | 42,00mm |