| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Positie | Intake |
| Binnendiameter | 5.50mm |
| GTIN | 01037721244497 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 13,00mm |
| Lengte verpakking | 72,00mm |
| Gewicht verpakking | 8.00g |
| Verpakking Breedte | 48,00mm |