| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Positie | Intake |
| Binnendiameter | 6.00mm |
| Type materiaal | Polyacrylic |
| GTIN | 01037721244363 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 20,00mm |
| Lengte verpakking | 57,00mm |
| Gewicht verpakking | 10.00g |
| Verpakking Breedte | 50,00mm |