| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Material Type | Polyacrylic |
| Inside Diameter | 7.00mm |
| Position | Intake |
| GTIN | 01037721245361 |
| Brand | Supertech |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 17,00mm |
| Package Length | 68,00mm |
| Package Weight | 20.00g |
| Package Width | 42,00mm |