| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244453 |
| Lengte | 102.50mm |
| Type materiaal | Sodium filled Inconel |
| Buitendiameter | 28.00 mm |
| Positie | Exhaust |
| Diameter steel | 6.00 (sodium filled) 5.5m tipmm |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |