| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244753 |
| Lengte | 104.90mm |
| Type materiaal | Inconel |
| Buitendiameter | 29.60mm |
| Positie | Exhaust |
| Diameter steel | 6.96mm |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 62,00mm |
| Lengte verpakking | 140,00mm |
| Gewicht verpakking | 532.00g |
| Verpakking Breedte | 149,00mm |