| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Lengte | 100.10mm |
| Type materiaal | Inconel |
| Buitendiameter | 28.50 mm |
| Positie | Exhaust |
| Diameter steel | 5.95mm |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 61,00mm |
| Lengte verpakking | 166,00mm |
| Gewicht verpakking | 592.00g |
| Verpakking Breedte | 175,00mm |