| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244735 |
| Lengte | 110.15mm |
| Type materiaal | Inconel / Sodium Filled |
| Buitendiameter | 26.20mm |
| Positie | Exhaust |
| Diameter steel | 4.95mm |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 60,00mm |
| Lengte verpakking | 139,00mm |
| Gewicht verpakking | 310.00g |
| Verpakking Breedte | 146,00mm |