| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721245579 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 47.00mm |
| Type materiaal | Manganese Bronze |
| Buitendiameter | 10.045mm |
| Hoogte verpakking | 14,00mm |
| Lengte verpakking | 57,00mm |
| Gewicht verpakking | 110.00g |
| Verpakking Breedte | 80,00mm |
| Diameter steel | 6.00 mm |