| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter | 5.50mm |
| Type materiaal | Manganese Bronze |
| Positie | Intake |
| GTIN | 01037721244465 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 46.55mm |
| Buitendiameter | 11.065mm |
| Hoogte verpakking | 17,00mm |
| Lengte verpakking | 98,00mm |
| Gewicht verpakking | 220.00g |
| Verpakking Breedte | 102,00mm |
| Diameter steel | 5.50 mm |