| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter | 4.985mm |
| Lengte | 44.90mm |
| Buitendiameter | 9.022mm |
| Positie | Intake & Exhaust |
| GTIN | 01037721244417 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Type materiaal | Manganese Bronze |
| Hoogte verpakking | 15,00mm |
| Lengte verpakking | 101,00mm |
| Gewicht verpakking | 156.00g |
| Verpakking Breedte | 101,00mm |
| Diameter steel | 5.00mm |