| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter | 5.50mm |
| Type materiaal | Manganese Bronze |
| Positie | Intake |
| GTIN | 01037721244462 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 41.60mm |
| Buitendiameter | 11.065mm |
| Hoogte verpakking | 16,00mm |
| Lengte verpakking | 100,00mm |
| Gewicht verpakking | 188.00g |
| Verpakking Breedte | 100,00mm |
| Diameter steel | 5.50 mm |