| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564244123 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 128,00mm |
| Lengte verpakking | 728,00mm |
| Gewicht verpakking | 7776.00g |
| Verpakking Breedte | 316,00mm |