| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Piston Pin Diameter | 0.990in |
| Brand | JE |
| GTIN | 00193564244123 |
| Build Type | Build to Stock |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 128,00mm |
| Package Length | 728,00mm |
| Package Weight | 7776.00g |
| Package Width | 316,00mm |