| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 290deg |
| Duur Opname | 290deg |
| Volledige uitlaatlift | 104deg |
| Volledige inlaatlift | 102deg |
| Power Band | 4000-8000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 4.14mm |
| TDC inlaathoogte | 4.45mm |
| Timing Uitlaat | 69 – 41deg |
| Timing Inlaat | 43 – 67deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.63mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 11.68mm |
| Merk | Piper Cams |