| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 268deg |
| Duur Opname | 268deg |
| Volledige inlaatlift | 114deg |
| Power Band | 2400-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.07mm |
| TDC inlaathoogte | 1.07mm |
| Timing Uitlaat | 68 – 20deg |
| Timing Inlaat | 20 – 68deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 11.13mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 11.13mm |
| Merk | Piper Cams |