| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 246deg |
| Duur Opname | 252deg |
| Volledige uitlaatlift | 112deg |
| Volledige inlaatlift | 112deg |
| Power Band | 2000-6000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.60mm |
| TDC inlaathoogte | 0.53mm |
| Timing Uitlaat | 55 – 11deg |
| Timing Inlaat | 14 – 58deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 9.66mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 8.26mm |
| Merk | Piper Cams |