| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 328deg |
| Duur Opname | 328deg |
| Volledige inlaatlift | 102deg |
| Power Band | 4000-8500+rpm |
| TDC Uitlaatlift | 5.99mm |
| TDC inlaathoogte | 6.04mm |
| Timing Uitlaat | 86 – 62deg |
| Timing Inlaat | 62 – 86deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 14.02mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 14.02mm |
| Merk | Piper Cams |