| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 268deg |
| Duur Opname | 268deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 2000-7200rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.75mm |
| TDC inlaathoogte | 1.75mm |
| Timing Uitlaat | 62 – 26deg |
| Timing Inlaat | 26 – 62deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 10.87mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 10.87mm |
| Merk | Piper Cams |