| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 260deg |
| Duur Opname | 260deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 2000-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.01mm |
| TDC inlaathoogte | 1.06mm |
| Timing Uitlaat | 60 – 20deg |
| Timing Inlaat | 20 – 60deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 9.32mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 9.37mm |
| Merk | Piper Cams |