| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 264deg |
| Duur Opname | 264deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 1800-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.62mm |
| TDC inlaathoogte | 3.17mm |
| Timing Uitlaat | 62 – 22deg |
| Timing Inlaat | 22 – 62deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 8.08mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 8.69mm |
| Merk | Piper Cams |