| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 252deg |
| Duur Opname | 252deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 2000-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.89mm |
| TDC inlaathoogte | 0.94mm |
| Timing Uitlaat | 56 – 16deg |
| Timing Inlaat | 16 – 56deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 7.70mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 7.70mm |
| Merk | Piper Cams |