| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 274deg |
| Duur Opname | 284deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| TDC Uitlaatlift | 1.27mm |
| TDC inlaathoogte | 1.83mm |
| Timing Uitlaat | 67 – 27deg |
| Timing Inlaat | 32 – 72deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.18mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.99mm |
| Klepinlaatspeling | 0.13mm |
| Klep inlaathoogte | 12.50mm |
| Merk | Piper Cams |