| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 292deg |
| Duur Opname | 304deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| TDC Uitlaatlift | 1.74mm |
| TDC inlaathoogte | 2.34mm |
| Timing Uitlaat | 76 – 36deg |
| Timing Inlaat | 42 – 82deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.18mm |
| Klep Uitlaathoogte | 12.55mm |
| Klepinlaatspeling | 0.13mm |
| Klep inlaathoogte | 13.00mm |
| Merk | Piper Cams |