| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 276deg |
| Duur Opname | 276deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 2500-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.91mm |
| TDC inlaathoogte | 1.91mm |
| Timing Uitlaat | 68 – 28deg |
| Timing Inlaat | 28 – 68deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.13mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 10.19mm |
| Merk | Piper Cams |