| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 248deg |
| Duur Opname | 248deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 2000-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.14mm |
| TDC inlaathoogte | 1.14mm |
| Timing Uitlaat | 54 – 14deg |
| Timing Inlaat | 14 – 54deg |
| pa_type | Mild Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 8.84mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 8.84mm |
| Merk | Piper Cams |