| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 264deg |
| Duur Opname | N/A |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | N/A |
| Power Band | 2000-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.27mm |
| TDC inlaathoogte | N/A |
| Timing Uitlaat | N/A |
| Timing Inlaat | 62 – 22deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 9.86mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | N/A |
| Merk | Piper Cams |