| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 276deg |
| Duur Opname | 276deg |
| Volledige inlaatlift | 107deg |
| Power Band | 2000-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.78mm |
| TDC inlaathoogte | 1.78mm |
| Timing Uitlaat | 65 – 31deg |
| Timing Inlaat | 31 – 65deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 11.18mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 11.18mm |
| Merk | Piper Cams |