| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 300deg |
| Duur Opname | 300deg |
| Volledige inlaatlift | 107deg |
| Power Band | 2500-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 4.36mm |
| TDC inlaathoogte | 4.27mm |
| Timing Uitlaat | 76 – 44deg |
| Timing Inlaat | 44 – 76deg |
| pa_type | Rally Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.50mm |
| Klep Uitlaathoogte | 12.82mm |
| Klepinlaatspeling | 0.45mm |
| Klep inlaathoogte | 12.87mm |
| Merk | Piper Cams |