| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 260deg |
| Duur Opname | 264deg |
| Volledige uitlaatlift | 114deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 3000-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.40mm |
| TDC inlaathoogte | 1.47mm |
| Timing Uitlaat | 64 – 16deg |
| Timing Inlaat | 22 – 62deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 9.65mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 10.16mm |
| Merk | Piper Cams |